تبلیغات
*** اولدوز *** - سال خرگـــــــــوشی‌ها بخوانند
تبلیغات
ads
دوستان
Friends
آرشیو
Archive
آمار سایت
stats
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
poll
 • شما بیشتر کدام یک را می پسندید؟
 • اولدوز
  لحظات خوبی برایتان آرزو می کند

  starali_3@yahoo.com  سال ببر رفت و پشت سر آن سال خرگوش آمد، سالی كه می‌گویند مثل خرگوش پر سرعت می‌گذرد، اما بد نیست از این خرگوش بیشتر بدانید... البته كمی چاشنی طنز هم به آن اضافه كردیم...

   خرگوش پستانداری است علفخوار، دارای گوش‌های دراز و لب‌های شكافدار... (عزیزی می‌گفت: وای پس امسال از گرانی سبزی، گوش‌هایمان دراز می‌شود!)

   در حدود شش تا هشت بچه می‌گذارد (پس لابد زاد و ولد در سال جدید افزایش پیدا می‌كند.)

   طول آنها تا «60» سانتی‌متر، وزن آنها تا پنج كیلو می‌رسد. طول عمرشان تا شش سال و دشمنانی چون روباه، مار و عقاب دارند.

   سرعتشان به 40 كیلومتر در ساعت می‌رسد (معلوم نیست با این گرانی بنزین چه كار می‌كنند)

   رفتار غیرتهاجمی و آرام خرگوش آن را به عنوان یك حیوان خانگی مناسب مطرح كرده است.

   اما امان از این چشم‌هایشان... آنها دارای زاویه دیدی حدود 190 درجه می‌باشند که حساسیت بینایی حیوان به نور را در مقایسه با انسان هشت برابر افزایش می‌دهد.

   دندان‌های خرگوش رشد دایمی دارند برای مثال دندان‌های پیشین‌شان در سال، بیش از 10 تا 12 سانتی‌متر رشد می‌كند.

  متولدین سال خرگوش

  اما آنهایی كه در سال خرگوش به دنیا آمدند، چه خصوصیاتی دارند؟ آنها معمولا افرادی فاضل، باهوش، باعزت نفس و خوش‌رفتار هستند، زندگی آرام را به زندگی شلوغ و پرجنجال ترجیح می‌دهند. از هر گونه رفتار ناملایم و خشن گریزانند... آنها معمولا از آثار هنری و با ارزش لذت می‌برند و عاشق رستوران‌های شیك با غذاهای خوشمزه هستند. آنها آدم‌هایی آرام لایق و كارآمدند، حافظه قوی دارند، در كسب و كار و مسایل مالی خیلی تیز و هوشیارند و دوست ندارند تصمیم‌های پر  مخاطره بگیرند.

  (خرگوشی‌ها متولدین سال‌های 1306، 1318، 1330، 1342، 1354 1366، 1378 و تمام آنهایی كه در سال 1390 به دنیا می‌آیند، هستند)

  سال خرگوشی‌ها، معمولا به خانه و محل زندگی خود علاقه زیادی نشان می‌دهند، همچنین آدم‌های خوش‌شانسی هم هستند، با این‌كه بااستعداد و باهوشند اما گاهی اوقات تفریح را به كار ترجیح می‌دهند. البته آنها گاهی اوقات انزوا را ترجیح می‌دهند و دوست دارند تنها باشند بعضی مواقع هم به همه چیز مشكوك می‌شوند. به طور كلی خرگوش‌ها عمری طولانی دارند.

  از دیگر مشخصات «خرگوش‌ها» این است كه آنها با طبیعت گرم و مهربان و قابلیت‌های شخصی‌شان دوستان زیادی در اطراف خود دارند. احتمال رسیدن به عشق واقعی در این سال زیاد است...

  سال‌های بعد از خرگوش

  بعد از خرگوش به ترتیب سال‌های بعد به این شكل می‌آید: خرگوش، نهنگ، مار، اسب، گوسفند، میمون مرغ، سگ، خوك، موش، گاو، پلنگ و...

  حال اگر بخواهید بدانید متولد چه سالی هستید، خرگوش یعنی سال 1390؛ حال اگر متولد سال 1372 باشید 12 سال از 90 كم كنید، می‌شود سال 1378، یعنی 78 هم سال خرگوش بود، حال لیست بالا را ببینید. آخرین كلمه «خرگوش» است، (78) را در نظر بگیرید و 6 كلمه بروید به عقب، شما متولد سال مرغ هستید.

  خرگوشی‌ها! سالتون مبارك!

  سال 1390 سال خرگوش است شاید دوست داشته باشید در مورد خرگوش‌ها كمی اطلاعات داشته باشید، اولا همان‌طور که گفته شد متولدین سال‌های : 1318، 1330 1342، 1354، 1366، 1378 1390 متولد سال خرگوش هستند ثانیا خرگوشی‌ها تناقضات جالبی در وجود خود دارند. آنها به شكل عجیبی اجتماعی هستند و می‌‌توانند خود را در دل هر كسی جا كنند، ولی در عین حال می‌‌توانند به گوشه‌ای بخزند و فقط به تماشا بپردازند، از این كه در كاری دخالت كنند خوش‌شان نمی‌‌آید و هر كاری از دستشان برآید انجام‌ می‌دهند كه درگیر مشكلات دیگران نشوند، خانه باید كاملا آرام باشد كه آنها بتوانند زندگی خوبی را در آن سپری كنند. حوادث گوناگون و بالا و پایین رفتن روی امواج زندگی كار آنها نیست، بسیار ولخرجند و حتی یك لحظه به این كه فردا چه خواهد شد فكر نمی‌‌كنند. خرگوشی‌ها دوستان و شركای كاری خوبی هستند و به دوستی‌های دراز مدت مبتنی بر اعتماد و رشد متقابل اعتقاد دارند، اگر اتفاق ناگواری بیفتد ابدا تحملش را ندارند و گاهی چنان از خود بی‌‌اراده می‌‌شوند، كه از پا در می‌آیند، در تجارت و به خصوص خرید اجناس گران قیمت جواهرآلات و عتیقه مهارت خاصی دارند، در تمام عمر، زندگی آرامی دارند.

  شاید تا اینجا كه خواندید كلی حال كردید كه متولد سال خرگوش هستید ولی بعضی وقت‌ها پشت سر خرگوش‌ها خیلی حرف‌ها هست!

  ::  پیوست شده به موضوع : گوناگون
  توسط ali در 28 اسفند 89  ::  نظرات  ,